• ÜYE OL

    Ücretsiz üyelik

  • KUPONUNU AYIR

    Kolay kullanım

  • İNDİRİMLERİN TADINI ÇIKAR

    Ayrıcalıklı Alışveriş

Giriş Yapın

Kullanıcı Kaydı

Yeni bir kullanıcı oluşturmak için lütfen formu doldurun

Şifremi Unuttum

Kullanıcınızın kayıtlı olduğu email adresini giriniz

Aktivivasyon Kodu Gönder

Kullanıcınızın kayıtlı olduğu email adresini giriniz

Lonnca, kullanıcılarına kredi kartı kullanmaksızın farklı sektörlerde anlaşmalı olduğu firmalarla buluşturarak kolay şekilde gerçek indirime ulaşmalarını sağlayan ayrıca anlaşmalı olduğu firmaların her birine potansiyelinin üzerinde müşteri kazandıran bir web sitesidir.

Normal bir müşteri olarak yararlanmak istediğiniz ürün veya hizmetin bedelini sorabilir ve indirimin gerçekliğini öğrenebilirsiniz.

İndirimlerden yararlanmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Lonnca.com üzerinden hiçbir şekilde ödeme alınmamaktadır. Geliştirdiğimiz dijital kod sistemiyle yüzde yüz güven ve sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Faydalanmak istediğiniz kampanyanın detaylarını görüntüleyerek 'Kod Al' butonuna tıklayın. Size özel oluşturulan bu kodu 'Kodu Ayır' butonunu kullanarak lütfen aktifleştirin. Aktifleştirdiğiniz bu kodu ilgili firmanın müşteri temsilcisine vererek indirimden faydalanabilirsiniz.

İndirim kodlarını not almanız gerekmez. Siz kuponu aldığınız anda üyelik bilgileriniz ilgili firmaya gönderiliyor. Bu nedenle adınız ve soyadınızla kampanyadan yararlanabilirsiniz.

A ldığınız kodu sadece adreste belirtilen şubede kullanabilirsiniz.

Aldığınız kodlar sadece o gün içerisinde geçerlidir. Ertesi gün aynı firmadan tekrar kod alarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Bir gün içerisinde aynı firmada bir kod kullanabilirsiniz.

Sizde işletmenizin Lonnca.com'da yer almasını istiyorsanız info@lonnca.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Lonnca'da yer alan işletmeler belirli kriterlere dayanarak seçilir. Lonnca, henüz Beylikdüzü ve Bahçeşehir'de hizmet vermektedir. Kullanıcılarına yaşadıkları bölgelerde farklı seçenekleri daha düşük ücretlerle sunar. Denemek istedikleri restoranlar, tatil mekanları, güzellik salonları, kültür-sanat etkinlikleri, eğlence mekanları ya da özel ürünler ile zengin fırsat çeşitliliği sağlamaktadır. Vermekte olduğu hizmetlerde üyerlinin her daim denemek isteyecekleri ve tanımaktan mutluluk duyacakları yerler arasından seçilir.